Loading...

پیشینه شرکت

 

شرکت منظرسازان آتیس در سال 1388 توسط جمعی از دانش‌آموختگان گروه مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران تأسیس شد ودر سال 1389 با ایده محوری تولید مبلمان شهری دوستدار محیط‌زیست در پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران مستقر گردید. آتیس در طول 9  سال فعالیت حرفه ای خود، موفق به انجام پروژه های متعدد تخصصی و حرفه ای در زمینه منظر و فضای سبز شده است و در این زمینه ضمن همکاری با کارفرایان متعدد، تجارب ارزشمندی را کسب نموده است.در سال های اخیر با توجه به ارتقای فرهنگ توجه و احترام به محیط زیست و فضای سبز و بهره گیری از خدمات  شرکت های متخصص در این حوزه، فرصت های مناسبی برای اجرای پروژه های خاص و ویژه ایجاد گردیده است. شرکت منظرسازان آتیس با بهره مندی از کارشناسان کارآزموده و متخصص در رشته‌های‌ی نظیر مهندسی فضای سبز، معماری منظر، طراحی محیط، شهرسازی، معماری، توانسته است طیف وسیعی از پروژه های مختلف از سطح کلان تا خرد را با موفقیت به انجام برساند.

 

خط مشی شرکت منظرسازان آتیس

این شرکت با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز به پشتوانه نیروی انسانی زبده و ارتباط با مراکز علمی داخلی و بین‌المللی و با التزام به اصول کیفیت پایدار و اعتقاد راسخ بر بهبود مستمر اثربخشی سیستم¬ها و فرآیندها، الگوی استاندارهای ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, OHSAS18001: 2007را جهت نیل به اهداف زیر برگزیده است: 

  • افزایش سودآوری با ارائه خدمات  متنوع و نوآورانه
  • ایجاد اعتماد،وفاداری و ارتقای سطح رضایت مشتریان از طریق ارائه به موقع خدمات منطبق با نیازمندیهای آنان
  • ارتقای دانش،خلاقیت،تعهدو تعلق کارکنان از طریق مدیریت مشارکتی و فرآیند مدار و توسعه نظام های یادگیرنده و منابع انسانی
  • مدیریت دانش محور بر مبنای اطلاعات از طریق شناسایی ، کنترل و بهبود مستمر اثر بخشی فعالیتها و فرآیندهای موثر بر کیفیت و جریان ایجاد ارزش افزوده در سازمان 
  • رعایت الزامات ، مقررات و قوانین مرتبط با فعالیت ها و خدمات سازمان در خصوص کیفیت ، محیط زیست ، ایمنی و بهداشت حرفه ای
  • تعهد با استفاده صحیح و مناسب از منابع ، انرژی و همچنین پیشگیری، کنترل و کاهش فعالیت هایی که مخاطرات بهداشتی ، حوادث ایمنی و آلودگی های زیست محیطی دارند.

 

ماموریت شرکت منظرسازان آتیس

ماموریت شرکت منظرسازان آتیس عبارت است از تامین خدمات توسعه ای،مدیریتی و اجرایی به صورت پایدار ، با کیفیت،روزآمد،رقابت پذیر با سایر  شرکت های همکار و مطابق با معیارها و استانداردهای بومی شده جهانی.

 

چشم انداز شرکت منظرسازان آتیس

آتیس در سال 1400 مطرح ترین شرکت های تخصصی در حوزه فضای سبز و منظر است و دارای بالاترین سطح کیفی اجرایی از نظر استانداردهای جهانی می باشد. این شرکت علاوه بر کشور دارای فعالیت های برون مرزی است و انجام پروژه های شاخص ملی و بین المللی را در دستور کار خود دارد.

 

 

جدیدترین مطالب
تماس با ما

آدرس:تهران خیابان شریعتی . خیابان ظفر .کوچه صبر پلاک ۱ واحد ۶

تلفن: 02122925963 - 02122374680

پست الکترونیکی روابط عمومی شرکت: [email protected]