Loading...

کارگاه آموزشی "اصول طراحی فضا جهت برگزاری جشنواره های شهری" با حضور پروفسور کارل لودویگ در شهرداری قزوین برگزار شد

دوشنبه 9 مهر 1397
فضای سبز و منظر
1162

 

کارگاه آموزشی و نشست تخصصی با موضوع "اصول طراحی فضا جهت برگزاری جشنواره های شهری" به دعوت شهرداری قزوین، توسط  شرکت منظرسازان آتیس و با حمایت انجمن متخصصن فضای سبز و منظر ایران در تاریخ 1397/7/7 در سالن مفاخر شهرداری قزوین برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی که با حضور پروفسور کارل لودویگ استاد برجسته و صاحب نام بین المللی از دانشگاه نورتنیگن آلمان برگزار شد، معاونت محترم خدمات شهری شهرداری قزوین و مدیران ارشد و روسای سازمان های مختلف این شهرداری حضور پر رنگ و جالب توجهی داشتند.   در  این کارگاه آموزشی،  بیش از 50 تن از مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف شهرداری حضور داشتند و در ابتدا پروفسور لودویگ جشنواره های مختلف شهری که در کشور آلمان با سرپرستی ایشان در سال های اخیر برگزار گردیده است را معرفی نمودند و سپس کارشناسان مختلف سوالات متنوعی در خصوص چگونگی  پیاده سازی همچین جشنواره هایی را در شهر قزوین مطرح نمودند که پاسخ های لازم  توسط پروفسور لودویگ در این زمینه ارایه گردید. در بخش دوم این کارگاه پروفسور لودویگ اضول طراحی فضا و جزییات اجرایی برگزاری چنین جشنواره هایی را ارایه نمودند که با استقبال چشمگیر مخاطبین همراه شد. 

لازم به ذکر است که پیش ازبرگزاری  این کارگاه،با تدارک به عمل آمده از سوی شهرداری قزوین، پروفسور کارل لودویگ به همراه هیاتی متشکل ار مدیران ارشد شهرداری قزوین از فضاهای مختلف شهر قزوین بازدید نمودند و ضمن آشنایی بیشتر با این شهر، نکات ارزشمندی در خصوص چگونگی طراحی مطلوب تر فضا عنوان نمودند.

شرکت منظرسازان اتیس بر خود واجب می داند،  از مدیران ارشد مدیریت شهری قزوین به ویژه آقایرمهندس کاظمی(معاونت محترم خدمات شهری قزوین)، جناب آقای دکتر حافظی(مدیرعامل محترم سازمان خدمات ظراحی شهرداری قزوین)، جناب آقای مهندس مظفری(مدیرعامل محترم سازمان پارک ها  و فضای سبز شهرداری قزوین) و جناب آقای مهندس پشامی(کارشناس ارشد معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین) که در برگزاری مطلوب این برنامه همکاری صمیمانه نمودند، تشکرو قدردانی نماید.

 

 

 

 

 

 

 

جدیدترین مطالب
تماس با ما

آدرس:تهران خیابان شریعتی . خیابان ظفر .کوچه صبر پلاک ۱ واحد ۶

تلفن: 02122925963 - 02122374680

پست الکترونیکی روابط عمومی شرکت: info@attisco.com