Loading...

معماری و طراحی داخلی

دوشنبه 26 تیر 1396
فضای سبز و منظر
5595

طراحی داخلی عبارت است از بهبود كارکرد فیزیکی و روانی فضاهای داخلی ساختمان‎ها، جهت تسهیل انجام فعالیت های روزمره زندگی در آنهاست. بدین‎ترتیب، فضا اصلی‎ترین عنصر طراحی داخلی به شمار می‎رود و حتی می‎توان از طراحی داخلی به فضاسازی داخلی نیز تعبیر نمود. طراحی داخلی در حقیقت با عنصر فضا آغاز می‎شود و در نهایت بایستی به ارتقای كیفیت فضا و زندگی بیا‎نجامد. طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنسيت و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها )، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايی و كار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش هنجارهای راندمان و اثر بخشی بسيار بديهی و لازم به نظر مي رسد. زيبايی، طراحی مدرن و لحاظ استانداردهای عملكردی تاثير عمده ای بر بازدهی فضاهای داخلی دارد.

شرکت منظرسازان آتیس با درک و فهم ماهیت فضا به طراحی و دکوراسیون داخلی با رویکرد خلق فضایی بیشتر،  مفیدتر، جذاب تر و در عین حال سالم تر می پردازد. آتیس با استفاده از دانش و تجربه خود در طراحی داخلی و معماری در مواجهه با قسمتی از فضا که شکلی نا متعارف و ناقص دارد و یا فاقد ارز هاش کاربردی و زیبا شاسنانه است، سعی می کند تا بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم را برای بهینه سازی محیط بگیرد و تلاش می نماید با بهره گیری از  مفاهیم اصولی دکوراسیون از قبیل مقیاس و تناسب، برای رسیدن شما به معماری و طراحی داخلی ایده آل خود کمک می کند.

 متخصصین و طراحان شرکت منظرسازان آتیس همواره کار خود را با تحلیل دقیق فضا شروع می کنند، مواردی مانند اندازه،شکل و کاربری فضا، معمولا از همان ابتدایی طراحی مورد توجه قرار می گیرد. طراحان همچنین قبل از انتخاب متریال ها، توجه ویژه ای به ویژگی های معماری فضا از قبیل سایت پلان، نورگیری و ... دارند.

مهم ترین تمایز متخصصان شرکت آتیس در طراحی داخلی، توانایی کارشناسان این شرکت در بهره گیری از فضای سبز و عناصر طبیعی در طراحی داخلی می باشد به گونه ای که استفاده از عناصر طبیعی در طراحی های این شرکت به عنوان یک اصل اساسی همواره مورد تاکید و توجه کارشناسان این شرکت قرار دارد.  

 

جدیدترین مطالب
تماس با ما

آدرس:تهران خیابان شریعتی . خیابان ظفر .کوچه صبر پلاک ۱ واحد ۶

تلفن: 02122925963 - 02122374680

پست الکترونیکی روابط عمومی شرکت: [email protected]