Loading...

آموزش‌های تخصصی در حوزه شهر و منظر

دوشنبه 26 تیر 1396
فضای سبز و منظر
4408

فعاليت های آموزشي شرکت منظرسازان آتیس  شامل موارد ذیل است:

  • آموزش های تخصصی به کارفرمایان و ذینفعان پروژه های شرکت
  • آموزش های سازمانی
  • آموزش های تخصصی برای کسب آمادگی و مهارت برای ورود به بازار کار.

 

الف) آموزش به دینفعان و بهره برداران

بعضی مواقع مشاهده می شود  برخي کارفرمایان و مشتریان  به دلايل مختلف، مخالف بهره گيري از اقدامات تخصصی و علمی هستند  و نسبت به آن مخالفت می ورزند .کار فرمايان و مالکين ممکن است نگران هزينه هاي واقعا و يا انتزاعا بالاتر و مسائل مربوط به طراحی و اجرای تخصصی منظر باشند و برخی مقامات قانوني با اين توجیهات  که برخی از اقدامات هنوز به خوبي جا نيفتاده اند، و ممکن است با قوانن جاري مغايرت  داشته باشد، از به کار گيري آن ها امتناع ورزند. در نتيجه آموزش ذينفعان جزء مهمي از فعالیت های این شرکت  است. تلاش های آموزشی این شرکت همواره  نتایج مطلوبی در برداشته است  و این موضوع منجر به اقبال گسترده تر کارفرمایان  از اقدامات تخصصی و دستیابی به نتایج قابل قبول شده است.

 

ب)آموزش های سازمانی

ارتقای ظرفیت علمی و بینش کارکنان و تشکیل سرمایه انسانی متناسب با تحولات، لازمه تداوم حیات سازمانی و تعامل پویای آن با محیط درونی و بیرونی است. لذا آموزش و توسعه منابع انسانی نه تنها در ایجاد دانش و مهارت های ویژه در مدیران نقش بسزایی دارد، بلکه باعث می شود که آنان در ارتقای سطح کار آفرینی و اثر بخشی سازمان سهیم باشند.

توسعه توانمندی های نیروی انسانی از طریق تعریف دقیق شرح وظایف، شناسایی توانایی ها و شایستگی های مورد نیاز هر شغل و ارائه آموزش های مرتبط جهت افزایش کارایی و بهره وری سازمانی صورت می گیرد.

در این راستا شرکت منظرسازان آتیس، با هدف ارتقای ظرفیت علمی کارکنان مجموعه شهرداری های کشور و سایر سازمان ها و نهادهای کشور که به نوعی با موقله منظر و فضای سبز در ارتباط هستند، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی متناسب با شرح وظایف هر یک از مشاغل و شایستگی های مرتبط که توسط سازمان های مختلف تهیه شده است اقدام می نماید.

 

ج) آموزش های تخصصی برای کسب آمادگی و مهارت برای ورود به بازار کار

بهره گیری این مجموعه از دانش آموختگان برتر و اساتید صاحب نام در عرصه منظر و فضای سبز سبب شده است، که این شرکت از چند سال پیش نسبت به برگزاری برخی از دوره های آموزشی فشرده در قالب کارگاه های آموزشی برای علاقه مندان برای ورود به حرفه منظر و فضای سبز برگزار نماید.

 

جدیدترین مطالب
تماس با ما

آدرس:تهران خیابان شریعتی . خیابان ظفر .کوچه صبر پلاک ۱ واحد ۶

تلفن: 02122925963 - 02122374680

پست الکترونیکی روابط عمومی شرکت: [email protected]